zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
2:2
Polonia-Stal Świdnica
FC Wrocław Academy
1:0
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
2:1
Moto - Jelcz Oława
Parasol Wrocław
3:0
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
3:2
Konfeks Legnica
Zagłębie II Lubin II
3:2
Karkonosze Jelenia Góra
WKS Śląsk Wrocław
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
4:2
Śląsk I Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
Moto - Jelcz Oława
0:2
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
1:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:4
Miedź Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
3:1
BKS Bolesławiec
Konfeks Legnica
1:4
FC Wrocław Academy
Zagłębie II Lubin II
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Chrobry Głogów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:4
Śląsk I Wrocław
Chrobry Głogów
4:0
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
6:1
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
2:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Miedź Legnica
1:2
Zagłębie II Lubin II
Lechia Dzierżoniów
1:2
Konfeks Legnica
BKS Bolesławiec
3:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
4:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:4
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
1:4
Miedź Legnica
Zagłębie II Lubin II
3:0
Górnik Wałbrzych
Konfeks Legnica
0:4
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
2:0
BKS Bolesławiec
Ślęza Wrocław
0:3
Parasol Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
0:6
Zagłębie II Lubin II
Chrobry Głogów
1:2
Śląsk I Wrocław
Miedź Legnica
3:1
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
8:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Parasol Wrocław
7:0
Konfeks Legnica
Górnik Wałbrzych
0:4
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
0:2
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
3:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
0:1
Parasol Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:2
Chrobry Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Polonia-Stal Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
0:2
FC Wrocław Academy
Zagłębie II Lubin II
6:1
Lechia Dzierżoniów
Konfeks Legnica
6:2
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
0:0
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
2:3
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
1:1
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
1:4
Zagłębie II Lubin II
Moto - Jelcz Oława
3:2
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
6:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
4:4
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:2
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
3:1
Ślęza Wrocław
BKS Bolesławiec
0:7
Śląsk I Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
9:0
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
3:0
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
1:2
FC Wrocław Academy
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
BKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
Ślęza Wrocław
Konfeks Legnica
2:4
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin II
4:1
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
0:4
Chrobry Głogów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
1:3
Miedź Legnica
Lechia Dzierżoniów
2:0
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
0:1
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
3:3
WKS Śląsk Wrocław
BKS Bolesławiec
0:7
Zagłębie II Lubin II
Polonia-Stal Świdnica
6:1
Śląsk I Wrocław
Moto - Jelcz Oława
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
3:0
Lechia Dzierżoniów
Śląsk I Wrocław
1:0
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
3:2
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:2
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
7:1
Konfeks Legnica
Zagłębie II Lubin II
9:0
Moto - Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
6:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
3:3
FC Wrocław Academy
Moto - Jelcz Oława
0:2
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:0
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Parasol Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
BKS Bolesławiec
0:6
Miedź Legnica
Konfeks Legnica
0:5
Śląsk I Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Zagłębie II Lubin II
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
4:0
Parasol Wrocław
Miedź Legnica
12:0
Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów
2:1
Chrobry Głogów
Górnik Wałbrzych
5:0
BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
5:2
Śląsk I Wrocław
Zagłębie II Lubin II
2:0
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry Głogów
4:0
Karkonosze Jelenia Góra
Moto - Jelcz Oława
1:0
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
0:1
Lechia Dzierżoniów
BKS Bolesławiec
0:11
FC Wrocław Academy
Konfeks Legnica
0:6
Zagłębie II Lubin II
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Miedź Legnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
4:0
Moto - Jelcz Oława
Miedź Legnica
5:0
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
2:3
Parasol Wrocław
Lechia Dzierżoniów
5:0
BKS Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
1:3
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
6:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie II Lubin II
3:3
Śląsk I Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
4:0
Konfeks Legnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
0:4
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
0:0
Górnik Wałbrzych
Parasol Wrocław
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Zagłębie II Lubin II
BKS Bolesławiec
1:4
Chrobry Głogów
Konfeks Legnica
0:8
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
3:4
FC Wrocław Academy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk I Wrocław
3:0*
Miedź Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
3:0*
Zagłębie II Lubin II
Konfeks Legnica
2:0
Górnik Wałbrzych
Moto - Jelcz Oława
0:3
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
0:1
FC Wrocław Academy
BKS Bolesławiec
0:3
Parasol Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
2:0
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
11:0
Moto - Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
3:0*
Zagłębie II Lubin II
Miedź Legnica
0:3*
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry Głogów
1:0
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
0:0
Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:7
Śląsk I Wrocław
BKS Bolesławiec
0:5
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:3
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
2:2
Chrobry Głogów
Śląsk I Wrocław
0:0
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Parasol Wrocław
Konfeks Legnica
1:4
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin II
3:3*
Miedź Legnica
Moto - Jelcz Oława
1:0
BKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
3:5
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry Głogów
2:0
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
1:0
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
0:3*
WKS Śląsk Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
2:4
Śląsk I Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:0*
Zagłębie II Lubin II
BKS Bolesławiec
1:3
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
3:0
Chrobry Głogów
Konfeks Legnica
0:3
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
3:0*
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
0:2
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin II
0:3*
FC Wrocław Academy
Ślęza Wrocław
2:1
BKS Bolesławiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
1:0
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Parasol Wrocław
0:2
Śląsk I Wrocław
Moto - Jelcz Oława
0:1
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:0*
Zagłębie II Lubin II
Górnik Wałbrzych
3:0*
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
0:3
Konfeks Legnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
Parasol Wrocław
Śląsk I Wrocław
14:0
BKS Bolesławiec
WKS Śląsk Wrocław
0:1
Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
0:3*
FC Wrocław Academy
Zagłębie II Lubin II
0:3*
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
1:2
Polonia-Stal Świdnica
Konfeks Legnica
0:2
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
1:0
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
0:2
WKS Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:0*
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
3:0*
Zagłębie II Lubin II
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Konfeks Legnica
BKS Bolesławiec
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto - Jelcz Oława
0:6
Śląsk I Wrocław
Ślęza Wrocław
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:3*
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
Moto - Jelcz Oława
Konfeks Legnica
1:0
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin II
0:3*
BKS Bolesławiec
Śląsk I Wrocław
4:0
Polonia-Stal Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
4:3
Parasol Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
4:2
FC Wrocław Academy
Górnik Wałbrzych
2:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:0
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
3:2
Śląsk I Wrocław
Parasol Wrocław
3:0*
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
0:12
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie II Lubin II
0:3*
Moto - Jelcz Oława
Konfeks Legnica
3:3
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
0:4
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal Świdnica
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:3*
BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin II
0:3*
Polonia-Stal Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Moto - Jelcz Oława
Karkonosze Jelenia Góra
8:1
Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
1:0
Chrobry Głogów
Śląsk I Wrocław
5:1
Konfeks Legnica
Górnik Wałbrzych
2:1
Parasol Wrocław
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:0*
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
3:0*
Zagłębie II Lubin II
BKS Bolesławiec
0:5
Górnik Wałbrzych
Śląsk I Wrocław
7:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
1:3
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
1:0
FC Wrocław Academy
Konfeks Legnica
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica
2:3
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:3*
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:3
Śląsk I Wrocław
Zagłębie II Lubin II
0:3*
Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
1:4
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
4:1
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
9:0
BKS Bolesławiec
Lechia Dzierżoniów
0:1
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:1
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk I Wrocław
3:0*
Zagłębie II Lubin II
Moto - Jelcz Oława
0:3
FC Wrocław Academy
Ślęza Wrocław
3:0*
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
0:1
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:7
Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
0:2
Lechia Dzierżoniów
Konfeks Legnica
0:13
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Miedź Legnica
0:3*
Konfeks Legnica
Chrobry Głogów
9:1
BKS Bolesławiec
Lechia Dzierżoniów
3:1
Moto - Jelcz Oława
Górnik Wałbrzych
2:0
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
5:1
Parasol Wrocław
Zagłębie II Lubin II
0:3*
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
5:1
Śląsk I Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij