PÓŁKOLONIA LETNIA 2015

W tym roku MKS PARASOL WROCŁAWpo raz kolejnyorganizuję półkolonie piłkarską dla dzieci.

Poniżej przedstawiamy Państwu szczegóły tej oferty oraz zapraszamy do rezerwowania miejsc gdyż zainteresowanie jest bardzo duże. Jeden pełny turnus półkolonii "Parasola" to 2 tygodnie bez sobót i niedziel.

Termin dla rocznika 2007- 2009i młodsi:

Od 13lipca do 24lipca (bez soboty i niedzieli 18-19lipca) dla rocznikow 2007 i młodsi

* UWAGA 1. Pierwszeństwo w udziale w półkolonii mają chłopcy , którzy trenują piłkę nożna w klubie MKS PARASOL WROCŁAW. Oczywiście zapraszamy też wszystkie pozostałe osoby!

* UWAGA 2. Jest możliwość zapisania dziecka na półkolonie na jeden tylko tydzień. Cena w takim wypadku wynosi 300zł.

* UWAGA 3. W wyjątkowych przypadkach jeśli komus wybitnie pasuje inny termin np. ktoś jest z 2004a chciałby być na półkoloniiw drugiej połowie lipca to w wyjątkowych przypadkach jest to możliwe. Proszę się kontaktować telefonicznie w takich przypadkach. Generalnie jednak chcemy się trzymać tego podziału roczników , który zaproponowaliśmy.

Zapisy:Do 10czerwca. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Prosimy o jak najszybszą odpowiedź. Zapisujemy się telefonicznie pod nr 781015763 lub wystarczy podejść i zapisać się u któregoś z trenerów (Bartyzel, Narojczyk, Koszerny, Dudziak, Pawlak, Witkowski).

Cele:Organizacja czasu wolnego, aktywny wypoczynek, doskonalenie umiejętności piłkarskich oraz umiejętności współpracy w grupie, zapoznanie z atrakcjami w mieście.

Ramowy plan półkolonii:Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 (odbiór dzieci na stadionie na Lotniczej) do 16:30.W planie dnia codziennie jeden lub dwa treningi, dwa posiłki, opieka trenerów. Wstępnie zaplanowane atrakcje: Aquapark, zwiedzanie stadionów i obiektów sportowych w mieście, wizyta w Zoo, mecze z innymi drużynami, kino i wiele innych.

CENA:580 zł od osoby.

ZALICZKA:180 zł - trener będzie zbierał od marca i wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Ilość miejsc 30 na każdy z turnusów.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości